Firma innogy již dlouho podporuje MFF


  • 29. srpen 2021

Firma innogy Česká republika a.s. již více než 25 let spolupracuje s organizátory Mezinárodního filmového festivalu pořádaného v Karlových Varech a stejnou dobu podporuje i českou filmovou tvorbu, ať již to bylo pod názvem Transgas či RWE.

Ne jinak tomu bylo i na letošním, již pětadvacátém, ročníku MFF, kde patří společnost innogy k hlavním partnerům.

V rámci tohoto FFP uspořádali představitelé firmy i vlastní projekci innogy sponzorovaného filmu Zátopek, který odstartoval celý ročník MFF. Úvodního ceremoniálu se zúčastnili i spoluautor scénáře, režisér a producent filmu David Vondříček (na fotu uprostřed) a Kryštov Mucha, producent filmu.

Jen pro úplnost je třeba zmínit, že tato společnost podporovala i další film, o kterém se v dnešní době hodně mluví jako o velmi povedeném počinu, a sice Prvok, Šampón, Tečka a Karel autora, scénáristy a režiséra Patrika Hartla.

Nezbývá než poděkovat společnosti innogy za podporu českých filmů. Bez velkého počtu kvalitních uměleckých tvoreb v oblasti kinematografie, které firma podporovala, si dnes stěží umíme představit nemalé portfolio českých snímků.Napsat komentář

Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.

Vyhledávání v obsahu@ SPOJENEC 2019. All rights Reserved.