FIRMA SATRA OSLAVILA 30. VÝROČÍJe tomu již 30 let, kdy společnost SATRA, spol.s r.o., zahájila svoji činnost. Tuto skutečnost se zástupci této firmy rozhodli dne 12. října 2021 oslavit s těmi, kteří jim v jejich cestě k tomuto jubileu pomáhali, ať už to byli zástupci investorů, spolupracujících společností, zhotovitelů, veřejné správy a samosprávy atd.

Setkání se k této významné příležitosti konalo v Divadle Na Palmovce. Na samém začátku mítinku vystoupil pan jednatel společnosti, generální ředitel a, jak sám v úvodním vystoupení uvedl, i jediný majitel (kterých prý má být vždy lichý počet) Ing. Ludvík Šajtar (na fotu v příloze uprostřed), který přivítal všechny přítomné. Poté pokračoval program mile nezvyklým způsobem provedeným, tedy pro mnohé až překvapujícím, divadelním představením.

Pokud se týče prací, které firma SATRA zajišťuje, je jich celá řada. Jedná se například o:

  • Projektovou činnost ve výstavbě.
  • Provádění staveb, jejich změn a odstraňování.
  • Geologické práce.
  • Poskytování služeb v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci atd.

V oblasti hornictví je firma velmi známa především na území Hlavního města Prahy, kde se podílela například na projekčních pracích týkajících se Tunelového komplexu Blanka nebo tunelu Mrázovka. Pokud se týče prací na mimopražských projektech z posledních let, potom je třeba zmínit například železniční tunel Ejpovice. Podobných projektů je ale celá řada a nelze je v tomto krátkém příspěvku vyjmenovat všechny. Důležité je, že se o firmě SATRA v odborných kruzích v tom nejlepším slova smyslu dobře ví, což je asi to nejlepší ocenění.

Na závěr si redakce Hornickystav.cz dovoluje srdečně poblahopřát všem zástupcům společnosti SATRA, aby mohli slavit i další jubilea s tak úspěšnými podnikatelskými záměry, jako doposud.


Obdobný článek:

Firma innogy již dlouho podporuje MFF

Doporučujeme:

132. Skok přes kůžiNapsat komentář

Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.

Vyhledávání v obsahu@ SPOJENEC 2019. All rights Reserved.